Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Steelin Hafif Çelik Yapı Sistemleri, dünyanın her yerine ve her iklim koşununa uygun kalıcı ve çok çeşitli kullanım amaçlarına sahip Hafif Çelik Yapı çözümleri sunmaktadır.

Modern ve Endüstriyel yapılar, Villa, Otel, Ofis, Hastane, Showroom, Okul, Fabrika, Atölye, Hangar vb. yapıları yalnızca hayallerinizle sınırlı tasarımlar ile sizlere sunarken, satış sonrası verdiği destek ile de farkını ortaya koymaktadır.

Yüksek üretim kapasitesine ve ileri teknoloji makine parkına sahip üretici bir firma olan Steelin Hafif Çelik Yapı Sitemleri, Hekim Holding grubu içinde yer alarak, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan deneyimli kadrosu ile sektöründe öncü bir konuma sahiptir.

Hafif Çelik Yapıların üretiminde kullanılan hammddelerin tamamına yakınını kendi entegre tesislerinde üreten Steelin Hafif Çelik Yapı Sistemleri, bu üstün avantajı ile son derece ekonomik çözümler sunmaktadır.

Şu ana dek maksimum 4 kata kadar yapımı mümkün olan hafif çelik yapılar, Steelin Hafif Çelik Yapı Sistemleri’nin geliştirdiği teknoloji ve tasarım sayesinde 8 kata kadar çıkabilmektedir…

Steelin Hafif Çelik Yapı Sistemleri Hekim Holding kuruluşu olan Prefabrik Yapı A.Ş.’nin işletmesidir.

Misyonumuz

Müşteri beklentilerinin ötesinde kaliteli ve zamanında hizmet sağlayarak Hafif Çelik Yapı sektöründe müşterilerin ilk tercihi olmak.
Global çözümler üreten mimar ve mühendislerden oluşan deneyimli ve uzman personelimiz ile en son teknolojiyi kullanarak her amaca yönelik Hafif Çelik Yapıları dünyaya kazandırmak.

Vizyonumuz

Sektördeki lider konumuzumuz ile tüm dünyada yapı malzemesi olarak çeliğin önemini ve avantajlarını anlatarak güvenli, ekonomik, kaliteli, her amaca uygun Hafif Çelik Yapılar inşa etmektir.

ENTEGRE ÜRETİM TESİSLERİMİZ

Hafif Çelik Yapı üretimlerinin tümünü 63.500 m² alan üzerine kurulu Kocaeli, Şekerpınar, İstanbul-Güzelyalı/Pendik fabrikalarında ISO 9001 kalite sistemine uygun, konusunda uzman çalışanları ile son teknoloji makine ve ekipmanlarla gerçekleştirmektedir.

Şekerpınar / Kocaeli
Şekerpınar / Kocaeli
Şekerpınar / Kocaeli
Şekerpınar / Kocaeli
Pendik / İstanbul
Pendik / İstanbul
 
contact Hekim Holding Prefabrik Yapı Hekim Profil