39. Yapı Fuarında Yerimizi Aldık

39. Yapı Fuarında Yerimizi Aldık

16 Mayıs 2016

Çeliğin hafifliğini kullandık güçlü yapılar inşa ettik. Çok katlı çelik yapıların mimarı Steelin fuarda göz doldurdu.

Yapı sektörünün öncü kuruluşu Hekim Holding’in hafif çelik yapı markası Steelin bu yıl ilk defa katıldığı 39.İstanbul Yapı Fuarı’nda yeni teknolojileri ve yüksek katlı çelik yapılarıyla fuarda ziyaretçileri ile buluştu.

Hızlı inşa edilen hafif çelik yapı sistemi ve bu yapılarda kullanılan, statik hesabına göre belirlenen farklı kalınlık ve kesitlerde profil çeşitliliği ile Steelin, Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Şu ana dek maksimum dört kata kadar yapımı mümkün olan hafif çelik yapılar, Steelin’in geliştirdiği teknoloji ve tasarım sayesinde sekiz kata kadar çıkabiliyor.
Yapı sektöründe bir çok alanda hizmet veren Steelin; konut, satış ofisi, okul, hastane, depo, hangar, sosyal tesis, fabrika ve benzeri geniş açıklıklı fonksiyonelliği ile alternatifli yapılarda ihtiyacı karşılamaktadır.

Hafif çelik yapı üretiminde, geliştirdiği teknoloji, kullandığı malzeme kalitesi, üretim kapasitesi, mevcut makine ekipmanları, profesyonel kadrosu ile Steelin, sadece Türk Standartları ve Yönetmeliklerine göre değil; BSI, EUROCODE, AISI standartlarına uygun projelendirme ve imalat yapmaktadır.

Hekim Holding Prefabrik Yapı Hekim Profil